Referencje WIM PW

Drukuj Email

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ


Warszawa, 20.12.2002 r.


REFERENCJE


W imieniu Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej informuję, że firma "Lachert" s.c. była Generalnym Projektantem Centrum Naukowo - Dydaktycznego Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej wzniesionym w latach 1996-1999.

Dokumentacja techniczna wykonana przez firmę Lachert obejmowała wszystkie fazy związane z powstaniem CN-D a więc:

  • projekt częściowej rozbiórki istniejącego w miejscu inwestycji obiektu o całkiem innej funkcji niż projektowana inwestycja
  • projekty budowlane i wykonawcze nowego obiektu:
  • architektoniczno - budowlane,
  • instalacyjne CO, wod-kan, wentylacji mechanicznej
  • instalacje specjalistyczne w laboratoriach, instalacje teletechnicznych, okablowania strukturalnego, kontroli dostępu oraz szerokiej gamy zabezpieczeń ppoż.
  • kompleksowy projekt wnętrz.
Referencje WIM PW

        Dokumentacj techniczna dostarczana była sukcesywnie, zgodnie z założonym harmonogramem, w pełni zaspokajając potrzeby prowadzonej budowy.

        Projekty wykonane pod kierunkiem dwójki Generalnych Projektantów Państwa Ewy i Rudolfa Lachert wykonane zostały profesjonalnie, dobrze skoordynowane pomiędzy branżami i przekazane wraz z kompletem uzgodnień. Nadzór autorski prowadzony był prawidłowo, pozwalając (już po zakończeniu procesu projektowego) na płynne, nie kolidujące z procesem realizacji, wprowadzenie korekt zgodnie z życzeniami przyszłego użytkownika obiektu.

        Chciałbym w imieniu swoim a także wszystkich pracowników naszego Wydziału podziękować projektantom firmy Lachert za owocną współpracę przy realizacji naszego budynku.

       

DZIEKAN

WYDZIAŁU INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ

prof. nzw. dr hab. inż. Tadeusz Kulik

 
następny artykuł »
Order software online buy MAC software Buy Vertu Phones